sportovni areal leto 3

Lanovka na 1020 metrů vysokou Čertovu horu je v každodenním provozu mezi 9 a 17 hodinou. Obsluha ji spouští v každou celou hodinu a v každou půlhodinu. Každá sedačka uveze dva lidi, vozíme také kola a dětské kočárky. Cesta na vrchol trvá od dolní stanice  pouhých 9 minut, pěšky je stejná trasa pořádný výšlap minimálně na hodinu pro zdatné sportovce. Během jízdy projíždíte v těsné blízkosti Mamutího skokanského můstku, kromě výhledů na Harrachov se také nabízejí unikátní výhledy na Ještěd, Jizerské hory a západní Krkonoše.

U horní stanice lanovky na Vás a Vaše děti čeká kromě výhledů také řada zajímavých zákoutí a krátkých procházek i mapa s celodeními túrami po hřebenech Krkonoš. Můžete se vydat hned na dvě vyhlídky v docházkové vzdálenosti 500 m od lanovky, děti se mohou zabavit v nafukovacím bludišti, zatímco Vy můžete nabrat síly u místního stánku s občerstvením.  Oblíbený je také na náš fotopoint ve tvaru srdce a dřevěná socha čerta.

Čekání na lanovku u dolní stanice můžete strávit v restauraci Stone, z jejíž terasy můžete pohodlně sledovat Vaše ratolesti, jak řádí v našem zábavním parku. Kdo si koupí jízdenku na lanovku, obdrží navíc zdarma jednu vstupenku na velkou trampolínu, nafukovací hrad Lumpik nebo hopsinky. Všechny tři atrakce vytvářejí s dřevěným hradem a slacklinem Dětský park a jsou u dolní stanice lanovky.

Vycházkové okruhy na Čertově hoře
Turistické trasy na Čertově hoře

LANOVÁ DRÁHA
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 481 529 353
www.skiareal.com