Harrachov me láká

KARTA HOSTA

Kartu hosta obdrží zdarma všichni návštěvníci starší pěti let, kteří se ubytují v Harrachově, nebo zaplatí celodenní parkování na centrálním parkovišti. Karta je platná na dobu pobytu, a to i v den odjezdu. Můžete si tak  s Harrachov Card užít i poslední den Vaší dovolené.
Harrachov Card vám poskytne slevy v Harrachově, tak v širším regionu . Kartu dostanete buď elektronickou formou v pdf, nebo ji ubytovatel vytiskne a předá Vám ji po příjezdu. Slevový kód dostanete také přímo na parkovacím lístku z centrálního parkoviště.

Mapy a nápady na výlety jsou dostupné online zde na webu www.harrachovcard.cz/leto/pesi-turistika/celodenni-vylety/ , v naší aplikaci, nebo v tištěné podobě na infocentru. www.harrachovcard.cz/sluzby/

hc card 1 letniHARRACHOVCARD – Víc než jen slevy

  • Dostanete od ubytovatele na Váš e-mail, nebo po příjezdu
  • Dostanete automaticky  k celodennímu parkovnému na centrálním parkovišti formou kódu na parkovacím lístku
  • Karta platí i v den odjezdu


Používáním HarrachovCard  přispíváte na rozvoj cestovního ruchu v Harrachově. Ubytovatel za každého hosta platí tzv. lázeňský poplatek městu Harrachov. Tento poplatek je jedním z příjmů do rozpočtu Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Harrachově, ze kterého pak Sdružení financuje pořádání kulturních a sportovních akcí, úklid a výzdobu města, aj.

JAK FUNGUJE

HARRACHOV CARD obdržíte ubytujete-li se v Harrachově u našich partnerů, nebo při zakoupení celodenního parkování na centrálním parkovišti. Jestliže obdržíte kartu elektronickou cestou na Váš e-mail ve formátu pdf, můžete si ji vytisknout, nebo se prokazovat jejím znázorněním přímo na telefonu. Na parkovišti se Vám slevový kód objeví přímo na parkovacím lístku. V termínu platnosti Harrachov Card můžete čerpat slevy a výhody www.harrachovcard.cz/harrachovcard/slevy, a to prokázáním se touto kartou u jednotlivých poskytovatelů, kteří jsou do systému Harrachov Card zapojeni.