harrachov logo2Pod značkou Harrachov ACTIVE Vás zveme na kulturní a sportovní události v našem městě. Všechny jsou designované pro širokou veřejnost.

Ve sportu se jedná o závody v průběhu celého roku – na lyžích, na kole i v běžeckých disciplínách. Vždy jsou připravené kategorie jak pro vrcholové sportovce, tak pro „hobbíky“ i pro děti. Můžete si tak poměřit čas s těmi nejlepšími. Pro měření času využíváme moderní technologie, díky kterým je možný oddálený start. To se potvrdilo jako velice výhodné zejména v době protikoronavirových opatření.

I v této době chceme zůstat top sportovním střediskem, které bude i nadále lákat nejpestřejší škálu návštěvníků. Závody jsou vymyšlené tak, aby byl možný postupný start a v případě trvání opatření proti Covid-19 tak nedošlo k shlukování lidí. Již v zimní sezoně 2021 jsme tímto způsobem uspořádali několik běžeckých závodů. Zájem byl velký a atmosféra báječná," vysvětlil místostarosta Harrachova Tomáš Vašíček.

Zveme Vás také na kulturní akce, koncerty, kina i divadla. Harrachov nabízí kulturu v zajímavých zákoutích. Kromě tradičních míst, jako kostel nebo kino pořádáme také koncerty na louce s výhledem na hory nebo na doskočišti skokanského mamutího můstku.

 

Zobrazit kalendář událostí

 

 

Videopozvanka na leto 2021 do Harrachova