Ať už jste do Harrachova přijeli za relaxací nebo adrenalinem, jste tu správně! Harrachov nabízí klidná zákoutí pro romantické procházky, i řadu lanových center, bobové drány, tříkolky, čtyřkolky a další doplňkové aktivity běžné ve všech turistických resortech. Zajímavostí Harrachova je nejvýše položené golfové hřiště v České republice. Nabízí devět jamek a krásný výhled do okolí. Samozřejmostí jsou také tenisové kurty i hala a možnost pronajmutí sportovišť pro soukromé účely. Upřímně doufáme, že Vás Harrachov nezklame a naplní Vaše představy o ideálním odpočinku.

 

Koloběžky

kolobezky

 

Krkonoše jsou pro koloběžky jako stvořené, můžete na nich projíždět Harrachovem, nebo se vydat na delší výlety, popřípadě se vyvézt lanovkou na Čertovu horu a potom absolvovat krásný bezpečný sjezd zpět do Harrachova.

Workout

workout

 

Harrachov nabízí workoutové hřiště pro malé i velké. Nachází se na Kamlu nad bobovou dráhou. Na Kaml vede hned několik příjemných procházek z centra města. Doporučujeme procházku z Anenského údolí od Sv. Jána nebo bobové dráhy.

Paragliding

Čertova hora je oblíbeným výchozím bodem pro paragliding. Jedná se o letový terén určený především pro výkonnostní termické létání padákových a závěsných kluzáků. Nejvhodnější start je na černé sjezdovce. Veškerý pohyb v této lokalitě se řídí návštěvním řádem Krnap.