Jako jedno z mála horských středisek nabízí Harrachov kromě horských túr a sportovního vyžití také koupaliště. A ne ledajaké – jedná se o jedno z nejromantičtějších a nejchladnějších koupališť v České republice. Ojedinělá je nadmořská výška, ve které se nachází i napájení z přírodního zdroje. Voda je chladnější, ale zato stoprocentně osvěží a je vždy krásně čistá. Zaručeně Vás také nebudou pálit oči z umělých desinfekcí.

koupaliste s lidmiKoupaliště se nachází v klidné části Harrachova zvané Zákoutí. Nachází se pouhý jeden kilometr z centra Harrachova. Přímo od informačního centra tam můžete dojít vycházkovou chůzí krásnou přírodou mimo silnice. Cestou se Vám nabídnou jedny z nejhezčích výhledů na Mamutí můstek a celou Čertovu horu.

Samozřejmě je možné ke koupališti dojet i autem. 

V areálu koupaliště nechybí  stánek s občerstvením, minigolf, skokanská věž nebo horolezecká stěna, ze které můžete padat přímo do vody. Děti se zabaví ve vodě i na místním hřišti s velkou nafukovací trampolínou.

Přijďte se osvěžit po celodenní túře. Voda nejen ochladí, ale prý má i terapeutické účinky. V celém Harrachově je totiž celkem 5 řek a potoků a město leží na hlubokých termálních pramenech. Voda tedy k Harrachovu neodmyslitelně patří. Nenechte se připravit o jedinečný zážitek a přijďte poznat energii harrachovských vod na vlastní kůži.

KOUPALIŠTĚ V ZÁKOUTÍ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 776 155 186, tel: +420 608 276 082
www.zakoutiharrachov.cz