sportovni areal leto 5Čertova hora je ideálním nástupním místem na celodenní túru, stejně jako zajímavým místem sama o sobě.

Pokud máte celý den, můžete vyrazit až k Rezku, na Dvoračky, na Lysou horu, nebo až do Špindlerova Mlýna. Pokud jste přijeli jen na Čertovu horu, pak pro Vás máme tři malé vycházkové okruhy, všechny zvládnutelné do hodiny i s malými dětmi.

Sama o sobě je zajímavá také jízda na Čertovu horu, kdy projíždíte v těsné blízkosti Mamutího můstku. Další výhledy si můžete vychutnat i na vrcholu, a to hned ze dvou vyhlídek.

Na vrcholu hory je také řada menhirů, které na ni prý lákají pozitivní energii. Samotný vrchol Čertovy hory tak  přímo láká k posezení, nebo piknicu. Pokud nemáte jídlo s sebou, můžete doplnit zásoby v místním občerstvení. Před cestou na hřebeny, nebo zpět do údolí doporučujeme využít naše dva fotopointy –  Dáváte přednost peklu nebo nebi? Na Čertově hoře si můžete vybrat mezi pekelným čertem nebo nebeským srdcem, které můžete zaslat jako pozdrav z Harrachova.

Vycházkové okruhy na Čertově hoře
Turistické trasy na Čertově hoře