aktuality

Sportovní akce 🚵 střídají kulturní 🎼 v tempu závodním 🎢🚘

Vyberte si, anebo přijďte úplně na všechny, nebudete litovat 🏆

Těšíme se na vás v nově otevřeném Turistickém informačním centru na MU Harrachov

16. - 18.07.2021 se do Harrachova sjedou nadupané vozy různého stáří a značek.
Pod Mamutím můstkem na ně čeká krátká, zato intenzivní trať s významným
převýšením, která otestuje schopnosti vozů i řidičů.
Na show mohou dorazit vlastníci všech sportovních aut, registrace stále probíhá na
stránkách www.autoshow-harrachov.cz a nebo přímo v den konání akce na místě u
pořadatelů.
Na své si v městečku pod Čertovou horou přijdou nejen milovníci rychlých vozů, ale i všichni
ostatní. Připraven je bohatý doprovodný program pro celou rodinu, včetně lahodného
občerstvení a večerního koncertu pod širou oblohou.
Start závodu je v 10.00, auta se budou do Harrachova už od pátku, je pro ně zajištěno
hlídané parkoviště. Akce pak bude pokračovat až do večerních hodin.

 205863980_124441713145711_7980896808798867192_n.jpg

 

Od 17:00 hod cestujeme za králem Trollů 🤴🏼 a od 20:00 hod zveme nejen matky, ale všechny, co se na jejich účet chtějí pobavit 😂....
 
 
 
 plakaty_LKL_MatkyTroll_12_1.jpg

Srdečně zveme na koncert zpěváka a kytaristy z Jižní Afriky v doprovodu českých hudebníků.

Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na pomoc oblastem postiženým tornádem.  

 

GR8 TRAILS - HARRACHOV

Krkonoše jsou naše nejvyšší hory, takže ano, bude to do kopce a budou výhledy na ”panoramata”. Start a cíl v areálu skokanských můstků pod Čertovou horou jasně určuje charakter tohoto trailu. Podíváte se do nadmořské výšky nad 1000 metrů a jako finále výběh můstku K120. Bude to bolet, ale bude to neskutečný zážitek. Tohle je ideální vrchol běžecké sezony.

Nejdelší trasa LONG bude součástí Českého poháru ve skyrunningu jako Harrachov Skyrace® s celkovou délkou závodu 21 km a převýšením více než 1350 m.

hasici taborak plakat 21 page 001

Srdečně zveme na první harrachovské letní kino na louku nad MÚ.  Prodej vstupenek bude zahájen od 20 hod, začínáme po setmě.ní ( cca 21:30 ). Promítat se bude  Případ mrtvého nebožtíka ( komedie, která si utahuje z kriminálek, jichž jsou dnes plné televizní obrazovky...). Délka filmu 97 min.

Cena : 150,-Kč  dospělá osoba / 100,-Kč dítě ( 3-15 let ).

Pro držitele Harrachov Card a občany Harrachova 100,-Kč dospělá osoba /  50,-Kč dítě ( 3-15 let ).  Na místě budou stánky s občerstvením a možnost zapůjčení dek a lehátek za poplatek. 

Dětský den na lanovce v Harrachově - stačí si vybrat
✅lanovka
✅trampolína
✅lumpik
✅hopsinky
1. června mají všechny děti vstup pouze 10,-kč 🥳
Přijeďte si užít s dětmi krásný den do hor

Máte tušení, kde najít ráj pro své miláčky na oslavu Dne dětí? Z Harrachova přejeme dětství plné zážitků a smíchu a jsme tu vždy připraveni. U lanové dráhy čeká obří nafukovací trampolína a velký dřevěný hrad. Líbit se budou dětská hřiště v centru města a v Novém Světě. S většími ratolestmi se často i rodiče nadchnou u terénních tříkolek, nebo v Lanovém centru. Ani nejmenší se v miniparčíku při čekání nudit nebudou. A stále to není vše, mrkněte třeba na Liščí stezku. Splníte jim nejeden sen. Den Dětí a Harrachov? Staňte se znovu bohem v očích svých dětí.

Sezona právě začíná. S příchozím jarem je zdější příroda plná energie a svěžesti, takže teď je to skutečně jízda. Využijte cyklotras v okolí Harrachova. Extra nabíjející zážitek.

Konečně. V Harrachově se spustila lanovka. Dostat nahoru po vlastních, to má sice své kouzlo, ale co si budeme povídat. S lanovkou jste i vzdálenějším vrcholům blíž. Dojdete dál. Máte šanci i s dětmi. Nebo když Vás fyzička nepouští, kam Vás srdce táhne. A stojí to za to. Ať pěšky, nebo nebo na kole. Krkonoše budou Vaše!

I z Harrachova přejeme všem mamikám jen to nejlepší. Víme, že stoprocentním dárkem pro každou je, když slyší tu nejkrásnější větu: " Mám Tě rád/a, mami". Když jí to řeknete u nás v Harrachově, kde se může zdravě nadechnout i si krásně odpočinout, nebude Vás milovat víc, protože víc už to nejde. Ale bude šťastná. Tomu věřte