TD trhaci mapa toulky 05 2021 BD1 - HŘIŠTĚ POD BOBOVKOU

Na hřišti „pod bobovkou“ se zaručeně vyřádí malé i větší děti. Stavitelé zde najdou pískoviště, kaskadéři skluzavku a opičí dráhu. Stánek s jídlem je v docházkové vzdálenosti u bobové dráhy, přes silnici.

D2 – HŘIŠTĚ U BOBOVÉ DRÁHY

Pokud Vás vždy lákalo lanové centrum, ale bojíte se výšek, hřiště u bobové dráhy nabízí vhodnou aktivitu. Než pustíte děti do výšin, mohou si zde vyzkoušet tzv. Nízké lanové aktivity. Naleznete zde většinu záludností, které nabízí běžná lanová centra, ale ve výšce jen několik centimetrů nad zemí, takže je to maximálně bezpečné pro malé, větší i největší. A to nejlepší na závěr – vše je zdarma, bez vstupného! U Bobové dráhy je také stánek s jídlem.

D3 – HILBERT

U sjezdovky Hilbert si přijdou na své příznivci skoků, salt a pobytu ve vzduchu. Právě tady je k dispozici velká nafukovací trampolína. Kromě ní nabízí hřiště také kužel s lezeckou stěnou. Samozřejmostí je bufet s občerstvením.

D4 – LANOVÁ DRÁHA NA ČERTOVU HORU

Kdo si koupí jízdenku na lanovku, obdrží navíc zdarma jednu vstupenku na velkou trampolínu, nafukovací hrad Lumpik nebo hopsinky. Všechny tři atrakce vytvářejí s dřevěným hradem a slacklinem Dětský park a jsou u dolní stanice lanovky. Poblíž horní stanice lanovky na Čertově hoře se nachází nafukovací bludiště, za něž výletníci nic neplatí.

U Dětského parku stojí restaurace Stone s rozlehlou terasou, kde si můžete zakoupit občerstvení a přitom stále sledovat dovádění vašich dětí v dětském parku. U dolní a také horní stanice lanovky si lze koupit občerstvení v bufetech.

D5 a D6 – PARČÍK U KOSŮ A HŘEBENKA

Dvě velmi podobná hřiště celá ze dřeva nabízí odpočinek pro menší i rodiče. Parčík u kosů je zasazený v zeleni, Hřebenka je celá na slunci. Jedná se o hřiště s řadou běžných aktivit, jako jsou prolézačky, houpačky a pískoviště. V parčíku U Kosů je také lezecká stěna.