0001.jpg

 

ČP MTB 2022 Harrachov
12. - 14. srpna 2022  

 

Harrachov 225, 512 46 Harrachov / 50°46'12.5"N 15°25'51.1"E

Kancelář závodu:
Doping kancelář:

Hotel Skicentrum Harrachov, Harrachov 225, 512 46 Harrachov
GPS: 50.7698325N, 15.4314622E

Informativní schůzka:

pátek v 19:30 hod. a v sobotu 18:30 hod

Pořadatel:

Sportuj po Česku, z.s., Bratří Čapků 874/1, 500 03 Hradec Králové

 

Pátek 12. srpna 16:00 - 19:00
17:00 – 19:00
17:00 – 19:00
19:30
Kancelář závodu pro sobotní XCO
Oficiální trénink trati XCO pro všechny sobotní kategorie
Vylosování a trénink technických sekcí žákovské kategorie
Schůze manažerů týmů k sobotním závodům UCI 
Short track
MČR
9:30 – 11:00
12:00 – 12:20
12:20 – 12:40
12:45 – 13:05 
13:05 – 13:25
13:30 – 13:50
13:50 – 14:10
prezence závodníků a závodnic
rozjížďky ❶ - jedno kolo
rozjížďky ❷ - jedno kolo
rozjížďky ❸ - dvě kola
rozjížďky ❹ - dvě kola
rozjížďky ❺ - dvě kola
rozjížďky ❻ - dvě kola
 

16:00
16:20
16:40
17:00
17:30
18:00
18:45

finále ❶ – závod na cca 10 min
finále ❷ - závod na cca 10 min
finále ❸ - závod na cca 15 min
finále ❹ - závod na cca 15 min
finále ❺ - závod na cca 20 min
finále ❻ - závod na cca 20 min
vyhlášení výsledků MČR XCC

    Kategorie: v souladu s rozpisem ČSC 2022 pro Czech MTB XCO CUP 2022 vypsaná pro tyto:
❶ žákyně I + žákyně II
❷ žáci I + žáci II
❸ kadetky + juniorky
❹ kadeti + junioři
❺ ženy elite + ženy U23
❻ muži elite + muži U23
Sobota 13. srpna
XCO
8:00 - 18:00
8:00 - 09:15
Kancelář závodu 
Oficiální trénink trati XCO pro všechny sobotní kategorie
  9:30
11:00
12:30 - 13:15
13:30
15:30
17:15

17:00 – 18:00

18:30
Kadeti (45 min = 3-4 kola), Masters, Experti, (55 min = 4-5 kol)
Junioři (1 hod = cca 5-6 kol)
Trénink na trati XCO pro odpolední kategorie
Ženy Elite/U23, Juniorky, Kadetky (1:15 hod = 5,4,3 kola))
Muži Elite /U23 (1:30 hod = 7-8 kol)
Vyhlášení výsledků závodu XCO (do 10 min po dojetí kat. Elite), vyhlašování v tomto
pořadí: ME, ŽE, Junioři, Juniorky, Kadeti, Kadetky, Masters, Experti
Oficiální trénink na žákovské a dětských tratích XCO pro všechny kat. závodící v neděli
trénink začíná až po dojetí elitní kategorie a otevření tratě pro trénink rozhodčími
Meeting s pořadatelem k nedělním závodům (děti, žáci)
Neděle 14. srpna 8:00-15:00 Kancelář závodu
XCO dětské kategorie 8:30 - 14:00
8:30 - 09:15
9:15 - 10:30
10:30 - 11:30
11:30 - 13:00
Technické disciplíny pro žákovské kategorie po kategoriích takto:
Žákyně I
Žáci I
Žákyně II
Žáci II
  9:00
9:10
9:25
9:40
10:00
10:20
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:30
14:00
Odrážedla (2-3 min)
Holky a kluci 3-4 let společně (3-5 min)
Holky a kluci 5-6 let společně (5-7 min)
Holky 7-8 let(7-9 min)
Kluci 7-8 let(7-9 min)
Holky 9-10 let (9-11 min)
Kluci 9-10 let (9-11 min)
Vyhlášení výsledků všech dopoledních dětských kategorií (odjetých)
Žákyně I (15-20 min)
Žáci I (15-20 min)
Žákyně II (25-30 min)
Žáci II (25-30 min)
Oficiální vyhlášení všech odpoledních - žákovských kategorií
Technické disciplíny 8:30 - 14:00