the current sinking restores conductivity and eliminating the asymmetries and disease! previous facts lead to the next image. biologically active substances are terminals in the instrument panel, eliminating a communication link between the central nervous system and organs. Adjusting the communication lines for the default small amount of power and the asymmetry may the same device to restore the connection, activate the activity of the autonomic centers of the autonomic nervous system including the hypothalamus, where to mrdoc buy naltrexone no prescription and restore health organization. etching processing mechanism priborchikom osteochondrosis im aginar that: - when a pinched nerve t muscle fibers ra or vertebrae during a movement without success under load, the nerve is injured and the relationship between the spinal cord and disrupted (Nutrition Ed.) muscles, leading to worsening trofismo. , Tissue edema, congestion, muscle spasms and pain syndrome. Restoration of nerve conduction by negative undercurrent, which relax the muscles and eliminate contractures, choose power,

Harrachov Card - Skoč si pro víc / Jump for more

Jak získáte Harrachov Card

ZDARMA - KARTA HOSTA (na délku Vašeho pobytu v Harrachově)

Pokud se v Harrachově ubytujete u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SRCR), máte automaticky nárok na bezplatné vydání HARRACHOV CARD a následně na získání slev a výhod, které tato karta nabízí - více zde...
Po příjezdu jednoduše požádejte o HARRACHOV CARD svého ubytovatele, který ji zdarma vystaví na Vaše jméno a délku pobytu. Kartu může získat každá osoba od 5 let.
Seznam ubytovatelů, u kterých je možné HARRACHOV CARD zdarma získat, naleznete zde ...

 

ZAKOUPENÍM - KARTA PLACENÁ (časově omezená platnost)

Máte jedinečnou možnost zakoupit placenou kartu HC u vybraných prodejců, nebo on-line za cenu 200,- Kč, dospělá osoba a 50 ,- Kč, děti od 5 do 13 let. Platnost této karty je na letní i zimní sezonu 2 měsíce. Čerpaný termín si můžete zvolit sami podle Vašich představ. Vždy na letní (od 1. května do 30. listopadu), nebo zimní sezonu (1. prosince do 30. dubna). Placená karta nabízí řadu atraktivních výhod pro děti i dospělé v Harrachově a blízkém okolí. Takže nouzi o zajímavá místa a zážitky určitě mít nebudete.

 

 

Zdarma - KARTA marketingová (časově omezená platnost)

Kartu můžete získat pod marketingového partnera Sdružení, a to za podmínek, na kterých se marketingový partner se Sdružením dohodne. Karta je většinou platná pro jednu letní nebo zimní sezonu.
Marketingová karta nabízí téměř všechny výhody jako karta placená.
Pouze na marketingové kartě můžete najít speciální nabídku na zvýhodněné ubytování či ubytovací balíčky.

Harrachov Card

harrachov-cardHARRACHOV CARD je věrnostní karta pro Vás - návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému HARRACHOV CARD, nebo si kartu koupit na vybraných místech.
Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává Vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

www.harrachovcard.cz