Harrachov Card - Skoč si pro víc / Jump for more

ZDARMA - KARTA HOSTA (na délku Vašeho pobytu v Harrachově)

Pokud se v Harrachově ubytujete u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SRCR), máte automaticky nárok na bezplatné vydání HARRACHOV CARD a následně na získání slev a výhod, které tato karta nabízí - více zde...
Po příjezdu jednoduše požádejte o HARRACHOV CARD svého ubytovatele, který ji zdarma vystaví na Vaše jméno a délku pobytu. Kartu může získat každá osoba od 5 let.
Seznam ubytovatelů, u kterých je možné HARRACHOV CARD zdarma získat, naleznete zde ...

 

ZAKOUPENÍM - KARTA PLACENÁ (časově omezená platnost)

Máte jedinečnou možnost zakoupit placenou kartu HC u vybraných prodejců, nebo on-line za cenu 200,- Kč, dospělá osoba a 50 ,- Kč, děti od 5 do 13 let. Platnost této karty je na letní i zimní sezonu 2 měsíce. Čerpaný termín si můžete zvolit sami podle Vašich představ. Vždy na letní (od 1. května do 30. listopadu), nebo zimní sezonu (1. prosince do 30. dubna). Placená karta nabízí řadu atraktivních výhod pro děti i dospělé v Harrachově a blízkém okolí. Takže nouzi o zajímavá místa a zážitky určitě mít nebudete.

 

 

Zdarma - KARTA marketingová (časově omezená platnost)

Kartu můžete získat pod marketingového partnera Sdružení, a to za podmínek, na kterých se marketingový partner se Sdružením dohodne. Karta je většinou platná pro jednu letní nebo zimní sezonu.
Marketingová karta nabízí téměř všechny výhody jako karta placená.
Pouze na marketingové kartě můžete najít speciální nabídku na zvýhodněné ubytování či ubytovací balíčky.

Harrachov Card

harrachov-cardHARRACHOV CARD je věrnostní karta pro Vás - návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému HARRACHOV CARD, nebo si kartu koupit na vybraných místech.
Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává Vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

www.harrachovcard.cz