Harrachov Card - Skoč si pro víc / Jump for more

Ihned po obdržení HARRACHOV CARD můžete začít čerpat slevy a výhody, a to prokázáním se touto kartou u jednotlivých poskytovatelů slev a výhod, kteří jsou do systému HARRACHOV CARD zapojeni.

Pro Vaši snadnější orientaci je samolepkou HARRACHOV CARD označen:

  1. Ubytovatel, u kterého lze HARRACHOV CARD získat zdarma,
  2. Prodejní místo, kde lze HARRACHOV CARD zakoupit,
  3. Poskytovatel slevy, u kterého lze po předložení HARRACHOV CARD získat slevu na služby, prodávané zboží, vstupné atd.

Aktualizovaný seznam a rozsah poskytovaných služeb a výhod, který je odlišný pro HARRACHOV CARD - KARTU HOSTA a HARRACHOV CARD - KARTU PLACENOU, je k dispozici v sekci "Kde získáte výhody" a na všech výdejních / prodejních místech, kde lze HARRACHOV CARD získat.

V případě ztráty HARRACHOV CARD kontaktujte konkrétní místo, kde byla Vaše karta vydána. Po prokázání Vaší totožnosti bude Vaše původní karta zablokována a vydána karta nová, na kterou budou převedeny i informace o dosud čerpaných slevách a výhodách.

HARRACHOV CARD je nepřenosná. Žadatel o vydání a následně i držitel této karty jsou povinni prokázat na požádání svoji totožnost na výdejních / prodejních místech i u poskytovatelů slev a výhod.
Podrobné smluvní podmínky k získání a využívání HARRACHOV CARD jsou k dispozici zde...

Harrachov Card

harrachov-cardHARRACHOV CARD je věrnostní karta pro Vás - návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému HARRACHOV CARD, nebo si kartu koupit na vybraných místech.
Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává Vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

www.harrachovcard.cz