Harrachov Card - Skoč si pro víc / Jump for more

Harrachovské toulky, dětská hřiště

Harrachov je jedno z nejznámějších a nejkrásnějších krkonošských středisek. Kromě zimních sportů a perfektně upravených sjezdovek k jeho největším chloubám nepochybně patří skokanské můstky a Mumlavský vodopád. Málokdo už však ví, že Harrachov má svůj půvab nejen v zimě a že turistům může nabídnout mnohem víc než čerstvý horský vzduch a kvalitní lyžování. Při své návštěvě Harrachova můžete totiž objevit také malebný rybník, zalézt pod zem v hornickém muzeu, poznat život včel a čmeláků v rámci naučné včelí stezky, vyřádit se v lesní tělocvičně či dokonce hledat vnitřní klid na meditativní trase s menhiry. Během svého poznávání ani nebudete potřebovat sedmimílové boty jemnostpána Krakonoše, protože se všechny harrachovské zajímavosti dají obejít formou kratších pěších procházek i s dětmi, ať už s kočárkem nebo bez. Bližší informace a přehled všech tras včetně dětských hřišť najdete níže v našem interaktivním průvodci.
Pokud budete bydlet u ubytovatele zapojeného do systému Harrachov card, můžete brožurku s přehledem vycházek s naučných stezek dostat v tištěné verzi zdarma.

 

Harrachov Card

harrachov-cardHARRACHOV CARD je věrnostní karta pro Vás - návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému HARRACHOV CARD, nebo si kartu koupit na vybraných místech.
Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává Vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

www.harrachovcard.cz