Všechny typy HARRACHOV CARD můžete obdržet buď elektronickou cestou, nebo fyzicky jako kartičku při ubytování v Harrachově, nebo od marketingového partnera Sdružení. Jestliže obdržíte kartu elektronickou cestou můžete si ji vytisknout, nebo se prokazovat jejím znázorněním přímo na telefonu.

„Cílem je zajistit, aby aktivity HARRACHOV CARD byly dostupné všem hostům bez výjimky,
bez ohledu na to, kde host bydlí a na jak dlouho k nám přijel.“

Vladimíra Černá Koordinátorka Harrachovcard

 

ZDARMA – KARTA HOSTA MODRÁ

Modrá karta

Modrou kartu obdrží zdarma všichni hosté, kteří se ubytovali u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Harrachově. Karta je platná na dobu pobytu a to i v den odjezdu. Nemusíte tedy ihned odjíždět, ale ještě si užijte s Harrachov Card i poslední den Vaší dovolené.
Na modré Harrachov Card najdete nejvíce různých slev a to jak v Harrachově tak v širším regionu a také v Polsku. Modrá Harrachov Card je jediná karta hosta, která Vám nabízí slevy na lanovku v Harrachově.
Nedostali jste kartu od ubytovatele automaticky, požádejte o ni a jistě Vám ubytovatel kartu dodatečně vystaví. Stejně tak můžete požádat o různé mapy, které Vám usnadní pobyt nejen v Harrachově , ale i okolí a to ať v létě nebo v zimě.

Zelená karta

ZDARMA – KARTA HOSTA ZELENÁ

Zelenou kartu obdrží zdarma hosté, kteří se ubytovali u ostatních ubytovatelů v Harrachově, kteří nejsou členy Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Harrachově. Karta je platná na dobu pobytu a jsou na ní slevy napříč celým Harrachovem.


Placená karta

ZA ÚHRADU – KARTA PLACENÁ

Máte jedinečnou možnost zakoupit placenou kartu Harrachov Card u vybraných prodejců, nebo on-line za cenu 200,- Kč, dospělá osoba a 50 ,- Kč, děti od 5 do 13 let. Platnost této karty je na letní i zimní sezonu 2 měsíce. Čerpaný termín si můžete zvolit sami podle Vašich představ. Vždy na letní (od 1. května do 30. listopadu), nebo zimní sezonu (1. prosince do 30. dubna). Placená karta nabízí řadu atraktivních výhod pro děti i dospělé v Harrachově a blízkém okolí. Takže nouzi o zajímavá místa a zážitky určitě mít nebudete.

Marketingová karta

ZDARMA – KARTA MARKETINGOVÁ

Pokud již zlatou kartu Harrachov Card máte a není na ní uvedené Vaše jméno, jedná se o marketingovou kartu, kterou jste dostali od některého z partnerů, který uzavřel s Harrachov Card obchodní partnerství. Slevy na této tzv marketingové kartě jsou platné vždy v dané letní nebo zimní sezoně a můžete zde najít navíc ubytovací balíčky.