Prima CUP v Harrachově odstartuje 3. září!

Již podruhé v roce zavítá česká biková špička do Harrachova, kdy se 3. září uskuteční závod Kross Harrachov zařazený v seriálu Prima CUP,

Trasa závodu navazuje na jiĹľ známou maratonskou trasu z pĹ™edešlĂ˝ch let. Jedinou zmÄ›nou bude Ăşprava trasy ve Ĺ pindlerovÄ› MlĂ˝nÄ›, kde se nepojede na stoupánĂ­ na PlánÄ›, ale rovnou na SlezskĂ© sedlo a do Polska. 

Na ÄŤeskĂ© stranÄ› Krkonoš zahájĂ­ jezdci stoupánĂ­ na ÄŚertovu horu (1.021 m n. m.), potĂ© se vydajĂ­ na DvoraÄŤky (1.140 m n. m.)HornĂ­ MĂ­seÄŤky (1.024 m n. m.) a závÄ›reÄŤnĂ˝ ÄŤeskĂ˝ vrchol SlezskĂ© sedlo (Ĺ pindlerovka) (1.197 m n. m.). Na polskĂ© stranÄ› účastnĂ­ky ÄŤeká nÄ›kolik desĂ­tek kilometrĹŻ zábavnĂ˝ch trailĹŻ v okolĂ­ Borowice. ZávÄ›reÄŤnĂ˝m stoupánĂ­m bude Wysoki KamieĹ„ (1.058 m n. m.), odkud se bude pomalu klesat zpÄ›t do Harrachova.

Kromě nejnáročnější trasy republikového šampionátu na 115 kilometrů se amatéři mohou účastnit závodu na 48 kilometrů, kde bude nejvyšším bodem Wysoki Kamień, nacházející se na polském území. Obdobnou trasou se vydá i rodinná Prima jízda, přizpůsobená mladším účastníkům, jenž objedou vrchol Vysokého jizerského hřebene v polské části Jizerských hor.

V zázemí harrachovského biatlonového areálu Na kolečku budou připraveny i dětské závody pro nejmenší do 10 let. Ty budou díky pestrému terénu nevšedním zážitkem jak pro malé, tak velké. Děti se na pódiu mohou těšit na výjimečné ceny z hračkářství Pompo.

Neváhejte a pĹ™ijeÄŹte si 3. září užít skvÄ›lĂ˝ sportovnĂ­ den a poznat to nejlepší z Krkonoš.

Informace k závodu: http://www.iprimacup.cz/22-harrachov/#1547566949936-c689ccf4-76e6

KROSS_HARRACHOV_PRIMA_CUP.jpg