Harrachov Card - Skoč si pro víc / Jump for more

Poděkování


Děkujeme všem sponzorům, kteří podpořili Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Harrachově , z.s. při financování úpravy běžeckých terénů v Harrachově v zimní sezoně 2016/2017.

Střelcová Soňa, Ing. Kadleček Petr, Puchala Roman, Pokorný Jan, Matuška Jan, M.D.U.s.r.o., Pýcha Jakub, Hanausek Jiří,Svoboda Libor, Kazda Václav, Tradiční dům s.r.o., Ulrichová Kateřina, Havel Martin, Šolcová Pavlína, SVD V Borovicích 597, Tondrová Zdeňka, Česká Pošta, S.P., LTZ s.r.o., Sommer Miroslav.

 

Akce v Harrachově

Akce v Harrachově

Po celý rok v Harrachově a okolí probíhají zajímavé akce pro děti i dospělé. Bylo by škoda některou z nich zmeškat a nevidět třeba Krakonoše s družinou, nebo některé ze sportovních, adrenalinových či ...

Číst dál

Speciální akce ubytovatelů

Speciální akce ubytovatelů

Využijte možnosti speciálních nabídek ubytovatelů v Harrachově. Jsou pro Vás připraveny zajímavé balíčky ubytování,  služeb a dalších doprovodných programů. Zde najdete vždy aktuální nabídku &nbs...

Číst dál
 

Harrachov Card

harrachov-cardHARRACHOV CARD je věrnostní karta pro Vás - návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému HARRACHOV CARD, nebo si kartu koupit na vybraných místech.
Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává Vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

www.harrachovcard.cz

vip-pornfilms